Bir şeyin tanıtılmasında ve tanıtılan şeyin algılanmasında en etkili yol tanıtılan şeyin göz ile görülmesini sağlamaktır bunu biliyoruz. Bilinçaltının ihtiyaca ve ilgi alanlarına göre doğru dürtülmesi, reklamı yapılan ürünün doğru şekilde algılanmasını sağlamakta ki, biz bunu çok iyi biliyoruz. Hızlı ilerleyen reklam  sektöründe; sabit görsel bantları, iki üç hareketle şekillendirilen görsellere yerini bırakırken, bu hareketli görsellerde yerini son zamanların en etkili reklam anlatım biçimlerinden olan video reklama bıraktı. Peki neden video reklam?

Görsel içeriklerin yanısıra ses içeriğinin de eklenebilmesi imkanı ile sizi ziyaretçiyle daha çabuk ve daha yakın etkileşime geçirerek tanıtımınızı daha anlaşılır ve etkili yapma olanağı veren bir reklam modeli çeşidi de ondan. Bu özelliği ile dikkat çekme oranı ve haliyle sağladığı gelir oranları daha yüksekte ondan. Dahası;  video reklamlar sayesinde  ziyaretçilerinizle benzersiz ve akılda kalıcı bir yöntemle iletişime geçebilir, kişisel reklamlar hazırlayabilir, kameranın önüne geçip ürününüzü kendiniz sunabilir ya da sundurabilirsiniz.  Veya animatif öğelerle ürününüzü hafızlara kazıyabilirsiniz. 

Kullanıcılara, ürün ya da markanızın neden önemli olduğunu gösterin. Yetersiz anlatımları geride bırakmak,  ürününüzü en iyi şekilde anlatmak ve daha yüksek reklam performansı sağlamak VİDEO TASARIM’ la mümkün.

Yorumlar

Yorumunuzu bırakın

Google Reklam Facebook Reklam Bing Reklam Yandex Reklam Mynet Reklam Analytics Danışmanlık Kurumsal SEO + Sosyal Medya Google SEO Yandex SEO Youtube Reklam Instagram Reklam Reklam Optimizasyon SEO Optimizasyon Mobil Eticaret
Ara: 4447556,RKLM Beni Ara