KURUMSAL SEO; Yandex/Google arama sonuçlarında birinci sayfada çıkmak için anahtar kelime konum performansınız üzerinden sunulan sosyal medya tavsiyeler de içeren kurumsal seo danışmanlığıdır. Facebook/Instagram yönetim tavsiyeleri ve anahtar kelime organik arama anlık sonuçları izleme teknolojisi dahildir.

Kurumsal Seo Teklifi Alın


seperator seperator
%100 Müşteri Memnuniyeti
Koşulsuz Ödeme İadesi

%100 Müşteri Memnuniyeti

Endüstride lider optimizasyon araçlarını kullanıyoruz. Google Reklam tekliflerinizi her 30 dakikada bir anlık verileriniz ile optimize ediyoruz. Üstelik Mobil tekliflerinizi sadece mobil siparişlere özel optimize ederek. Daha iyi performans sunamazsak ödemenizi koşulsuz iade ediyoruz.

seperator

Takip Edin

İnternet Reklam Paketi'ni instagramda takip ederek güncel bilgilere her an ulaşabilirsiniz.
Takip Et
Paralel takip olarak adlandırılan ve bir diğer adı ile paralel izleme olan bu sistem Google AdWords reklamlarını arka planda izleyen ve takip eden aktif bir sistem olacak. Daha önceki dönemlerde Google AdWords reklamlarının takip edilebilmesi için siteye eklenen özel kodlar SEO puanlama siteleri tarafından da sorun olarak algılanıyordu. Ayrıca sitenin 1 saniye bile olsa daha yavaş açılmasına sebep olabiliyordu. Google AdWords Kullanıcıları için Zorunlu Hale Getiriliyor Google’ın web sitesi hızlandırma çalışmaları arasında yer alan bu sistem artık AdWords hesapları için zorunlu hale getirilecek. Google, AdWords kullanıcılarına tıklama ölçümü sağlayan bu sistemi kullanmaları için hazır olmaları aksi takdirde birtakım kesintilerin meydana gelebileceğini de duyurdu. Kullanıcılar ilgili bölüme gelerek “İzleme” bölümündeki hesap seviyesi ayarlarından paralel izleme seçeneklerine göz atabilecekler. AdWords kullanıcılarının paralel izleme sistemine geçmeleri için uyarıda bulunan Google, sayfa hızlarının artacağının garantisini verdi. Şirket aynı zamanda güvenlik seviyesinin de yükselebilmesi için AdWords sisteminde farklı değişiklikler sunacak. Google AdWords aynı zamanda internet sitesini HTTPS’e geçiren ve reklam veren kullanıcılar için http arama ağı reklamlarının tıklamalarını da otomatik olarak HTTPS’ye yönlendirecek. AdWords açılış sayfaları için güvenlik seviyesi olarak düşük görülen http adresi kullanıldığı zaman reklam yayınlayan kişilere uyarı gidecek. Reklam yayınlayanlar performans istatistiklerini sıfırlamadan açılış sayfası URL adreslerini HTTP’den HTTPS’e aktarabilecekler. Bütün bu durumların farkında olan Google reklam ağını kullanmak isteyen kullanıcılara yeni bir çözüm üretmeyi hedeflemişti. Sitelerin yavaş açılmasını da engelleyebilecek bir sistem geliştirilen Google, paralel izleme sistemini geliştirmeye başlamıştı. Geliştirilen bu sistemin arka planda çalışması ve tıklama ölçümünü de yapabilmesi için çalışan Google özellikle mobil platformlardaki hız artışını hedefliyordu. #googlepartner #googlepremierpartner #googlesmb #reklamcomtr #reklam #advertising #facebook #instagram #yandex #youtube #bing #googleanalytics #adwords #googleadwords
seperator
İnternet Reklam Paketi
14 yıldır müşterilerimizin internet reklamı ve seo portföyünü tecrübeli uzmanlarımız ile daha verimli sonuç için proaktif yönetiyoruz ve mobil dahil raporluyoruz.
Ara: 4447556,RKLM Beni Ara