KURUMSAL SEO; Yandex/Google arama sonuçlarında birinci sayfada çıkmak için anahtar kelime konum performansınız üzerinden sunulan sosyal medya tavsiyeler de içeren kurumsal seo danışmanlığıdır. Facebook/Instagram yönetim tavsiyeleri ve anahtar kelime organik arama anlık sonuçları izleme teknolojisi dahildir.

Kurumsal Seo Teklifi Alın


seperator seperator
%100 Müşteri Memnuniyeti
Koşulsuz Ödeme İadesi

%100 Müşteri Memnuniyeti

Endüstride lider optimizasyon araçlarını kullanıyoruz. Google Reklam tekliflerinizi her 30 dakikada bir anlık verileriniz ile optimize ediyoruz. Üstelik Mobil tekliflerinizi sadece mobil siparişlere özel optimize ederek. Daha iyi performans sunamazsak ödemenizi koşulsuz iade ediyoruz.

seperator

Takip Edin

İnternet Reklam Paketi'ni instagramda takip ederek güncel bilgilere her an ulaşabilirsiniz.
Takip Et
--Google Reklam Konumunuz Ne Kadar Önemli?-- Reklam konumları, reklamlarınızın diğer reklamlara göre açık artırma sonuçlarında aldığı yere göre belirlenir. “1” reklam konumu, bir reklamın önünde farklı hiçbir reklam olmadan gösterilen ilk reklam olduğu anlamına gelir. “2” reklam konumu ise gösterilen ikinci reklamdır. Sıralamalar bu şekilde ilerler. Reklam konumları arama sonuçları sayfasındaki konumdur. “1” reklam konumu, reklamınızın her zaman organik arama sonuçları üzerinde gösterileceği anlamına da gelmemektedir. Arama sonuçlarının üst kısımlarında herhangi bir reklam bulunmuyor ise ve reklamınız organik arama sonuçlarının altındaki ilk reklamsa konumunuz “1” olarak belirlenebilir. Maliyete Katkısı Nedir? Reklam açık artırmaları, Google’da gösterilen reklamların ve gösterilme konumlarının belirlenmesini sağlar. Google reklamları, açık artırmadaki her reklam için reklam sıralamasını ayrı olarak hesaplar. Reklam konumunuz ve reklamlarınızın gösterime uygun olup olmadığı da aynı sıralama esnasında belirlenir. Reklam sıralamasına sahip reklamların en üst konumlarda gösterilmesi ve ikinci en yüksek reklam sıralamasına sahip reklamların ikinci konumda yer alması beklenir. Yüksek kaliteli reklamlar oluşturduğunuz zaman maliyet düşmeye başlayabilir. Gösterimdeki reklamlar ile alakalı olduğu düşünülen ve müşterilerin aradıkları ile eşleşebilen reklamlar kullanıcılar ve sizin için daha iyi sonuçlar alabilmenizi sağlar. Bu sebeple, Google’daki reklam konumunuzu iyileştirebileceğiniz çalışmalara özen göstermeniz gerekmektedir. Üst düzey kalitedeki reklamlar gerçek tıklama başına maliyetinizi düşük tutar. Gerçek tıklama başına maliyetin daha az olabilmesi için reklamlarınızın belirli kalite standartlarına ve algoritmalara uyumlu olması gerekmektedir. --- Detaylı bilgi için internetreklampaketi.com/blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. #google #googlereklamkonumu #irp #internetreklampaketi #googleads
seperator
İnternet Reklam Paketi
14 yıldır müşterilerimizin internet reklamı ve seo portföyünü tecrübeli uzmanlarımız ile daha verimli sonuç için proaktif yönetiyoruz ve mobil dahil raporluyoruz.
Ara: 4447556,RKLM Beni Ara