KURUMSAL SEO; Yandex/Google arama sonuçlarında birinci sayfada çıkmak için anahtar kelime konum performansınız üzerinden sunulan sosyal medya tavsiyeler de içeren kurumsal seo danışmanlığıdır. Facebook/Instagram yönetim tavsiyeleri ve anahtar kelime organik arama anlık sonuçları izleme teknolojisi dahildir.

Kurumsal Seo Teklifi Alın


seperator seperator
%100 Müşteri Memnuniyeti
Koşulsuz Ödeme İadesi

%100 Müşteri Memnuniyeti

Endüstride lider optimizasyon araçlarını kullanıyoruz. Google Reklam tekliflerinizi her 30 dakikada bir anlık verileriniz ile optimize ediyoruz. Üstelik Mobil tekliflerinizi sadece mobil siparişlere özel optimize ederek. Daha iyi performans sunamazsak ödemenizi koşulsuz iade ediyoruz.

seperator

Takip Edin

İnternet Reklam Paketi'ni instagramda takip ederek güncel bilgilere her an ulaşabilirsiniz.
Takip Et
Facebook Analytics aracını uygulamalarınız içerisinde kullanabilir veya dilerseniz internet siteniz içerisinde de kullanabilirsiniz. Bu özelliklerden Facebook Pixel üzerinden de yararlanabilirsiniz. Facebook, görsellerinizin (teşekkür sayfası, sepet sayfası ve ödeme sayfası gibi) event olarak tetiklendiği durumlarda sizlere Facebook Analytics üzerinden veriler sunar. Demografik şekilde Google Analytics’e göre daha doğru veriler gösteren Facebook Analytics kullanıcıların hangi trafik kaynağından geldiğini size göstermez. Ancak sizi ziyaret eden kişilerin başka hangi Facebook sayfalarını beğendiğini size gösterebiliyor. Google Analytics aracında olduğu gibi bu platformda da metrikleri yorumlarken segment özelliğinden yararlanabiliyorsunuz. Otomatik İstatistikler, Push ve In-App Push Gönderimleri Facebook Analytics aracını kullanırken dilediğiniz zaman dönüşüm hunileri de oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu hunilerdeki davranışları da yakından değerlendirme altına alabilirsiniz. Eğer tercih ederseniz kohort ve retention yorumlarını da Facebook Analytics üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Events kısmında ise pikseller ile sitenizde yarattığınız event adımlarının performans ölçümlerini görebilirsiniz. Facebook Analytics’in en beğenilen özellikleri arasında otomatik istatistikler yer alıyor. Bu durum sizi iyi ya da kötü giden veya dikkat çeken başka bir veri sonucuyla ilgili bilgilendiriyor. Örneğin, İstanbul’dan gelen ziyaretçilerinizde bir artış olduğu zaman bu artışların sonuçları ve dönüşüm oranlarında da yükseliş meydana gelebilir gibi bildirimler sizlere sunuluyor. Bildirim kampanyaları oluşturabileceğiniz ve dilerseniz harici olarak veya In-App olarak paylaşabilme imkanını size sunan Facebook Analytics, dijital pazarlamacıları mutlu etmeyi başarıyor. Harici bir push aracı kullanmak yerine tek bir araç kullanarak audience oluşturmak bütün kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. #googlepartner #googlepremierpartner #googlesmb #reklam #advertising #facebook #instagram #yandex #yahoo #youtube #bing #googleanalytics #adwords #googleadwords #socialmediamarketing #socialmedia #dijitalreklam #digitaladvertising #sosyalmedya #sosyalmedyayönetimi #seo #hosting
seperator
İnternet Reklam Paketi
14 yıldır müşterilerimizin internet reklamı ve seo portföyünü tecrübeli uzmanlarımız ile daha verimli sonuç için proaktif yönetiyoruz ve mobil dahil raporluyoruz.
Ara: 4447556,RKLM Beni Ara