KURUMSAL SEO; Yandex/Google arama sonuçlarında birinci sayfada çıkmak için anahtar kelime konum performansınız üzerinden sunulan sosyal medya tavsiyeler de içeren kurumsal seo danışmanlığıdır. Facebook/Instagram yönetim tavsiyeleri ve anahtar kelime organik arama anlık sonuçları izleme teknolojisi dahildir.

Kurumsal Seo Teklifi Alın


seperator seperator
%100 Müşteri Memnuniyeti
Koşulsuz Ödeme İadesi

%100 Müşteri Memnuniyeti

Endüstride lider optimizasyon araçlarını kullanıyoruz. Google Reklam tekliflerinizi her 30 dakikada bir anlık verileriniz ile optimize ediyoruz. Üstelik Mobil tekliflerinizi sadece mobil siparişlere özel optimize ederek. Daha iyi performans sunamazsak ödemenizi koşulsuz iade ediyoruz.

seperator

Takip Edin

İnternet Reklam Paketi'ni instagramda takip ederek güncel bilgilere her an ulaşabilirsiniz.
Takip Et
Google Merchant Center, e-ticaret mağazanıza ait olan farklı bilgileri ve ürün listenizi Google’a bildirebileceğiniz bir Google aracıdır. Firma, internet sitesi ve iletişim bilgilerinizin tümünü Google ve Merchant Center aracılığı ile birbirine entegre edebilirsiniz. Bu entegrasyon işlemi sonrasında Google AdWords Alışveriş kampanyaları düzenleyebilir ve farklı Google ürünlerinden de yararlanabilirsiniz. Merchant Center hesabınız ile AdWords hesabınızı birbirine bağlayarak bu sistemden sizler de yararlanabilirsiniz. Ürün Açıklamalarını Algılamak Ürünlerinizi Merchant Center’a yükleyeceğiniz zaman feed optimizasyonunu doğru şekilde yapmanız da gerekmektedir. Alışveriş reklamı kampanyalarınızdan daha fazla verim almak istiyorsanız ürün kategorilerinizi tamamen ayırmanız gerekiyor. Böylelikle daha özgür bir şekilde optimizasyon çalışması yapabilirsiniz. Ürün bazında Google taksonomi kodu girerek bu işlemi yapabilirsiniz. Alışveriş kampanyalarınızı optimize etmek için ürün veya kampanyanız için arama sonuçlarında çıkacak olan küçük alanlara açıklamalar girmeniz gerekiyor. Feed kuralları ile description değerini seçtiğiniz zaman isterseniz tüm ürünlerinize isterseniz bir önceki kategori optimizasyonunda olduğu gibi ürün bazlı olarak da açıklama girebilirsiniz. Google AdWords, Google Merchant Center’dan ürünlere ait bilgileri çekerken 4 adet ayrı “özel etiket alanı” kullanır. Bu özel etiket alanlarına da en uygun olan etiketleri girmeniz gerekmektedir. Düşük fiyatlı ürünlerinizin daha fazla rekabete girmesini istiyorsanız “custom label 0” kırınımları açabilirsiniz. Google Merchant Center’ın Avantajları Nelerdir? E-ticaret sitenizin tanıtımını yapmak yerine doğrudan ürünlerinizi arayan kullanıcılara aradıkları ürün sunabilmenizi sağlayan Google Merchant Center’ı doğru şekilde optimize ettiğiniz zaman kullanıcıların ürünleriniz ile ilgilenme olasılıklarını yükseltebilirsiniz. Google Alışveriş kısmında ürün fotoğraflarınız ve fiyatlarınızın çıkması kullanıcıların gereksiz tıklamalar yapmasını da engeller. #google #googleads #merchantads #googlemerchant #advertising #analytics #googleanalytics #googlealışverişreklamları #eticaret #feed #googlemerchantcenter
seperator
İnternet Reklam Paketi
14 yıldır müşterilerimizin internet reklamı ve seo portföyünü tecrübeli uzmanlarımız ile daha verimli sonuç için proaktif yönetiyoruz ve mobil dahil raporluyoruz.
Ara: 4447556,RKLM Beni Ara