Reklam Ön izleme ve Teşhis Aracı, Google tarafından reklamverenler için türetilmiş olan bir test sayfasıdır.

Reklam Ön İzleme Aracını Neden Kullanmalıyız?

·       Google, anahtar kelimenizi bir çok kez aratıp reklamlarınızı gördüğünüz halde, maliyet doğurmaması adına tıklamadığınızda, size gösterilen reklamlar ile ilgilenmediğinizi düşünür ve bir süre sonra kendi reklamınızı size göstermeyip onun yerine farklı reklamlar gösterebilir. Bu yüzden de reklamınızı göremediğiniz için yayınlandığı halde yayınlanmadığını düşünebilirsiniz.

·       Google, sizlerin reklamveren olduğunuzu ve reklamları kontrol etmek amaçlı aratma yaptığınızı bilemez.

·       Reklamlardaki konumunuzu en doğru şekilde görüntülersiniz.

·       Reklamlarınızın gereksiz yere boş gösterim almasını ve dolayısıyla hesap performansınızın zarar görmesini de engellemiş olursunuz.

 

Reklam Ön İzleme Aracı kullanmanın Faydaları?

·       Reklam sıralamanızı en doğru şekilde görürsünüz.

·       Reklamlarınızın gereksiz gösterim almasını engellemiş olursunuz. Böylece hesap performansınızın da zarar görmesini engellersiniz.

·       Reklam Önizleme aracı kullandığınız taktirde, reklamlarınızı gün içerisinde dilediğiniz kadar aratabilirsiniz. Her defasında gerçek konumunda gösterim sağlayacaktır.

Yorumlar

Yorumunuzu bırakın

Google Reklam Facebook Reklam Bing Reklam Yandex Reklam Mynet Reklam Analytics Danışmanlık Kurumsal SEO + Sosyal Medya Google SEO Yandex SEO Youtube Reklam Instagram Reklam Reklam Optimizasyon SEO Optimizasyon Mobil Eticaret
Ara: 4447556,RKLM Beni Ara