Kampanya 1 Google Adwords Reklam ve SEO Hediyesi Paketi %30 İndirimli
 • Kampanya Fiyatı: 450 TL
 • Tecrübeli Uzman Desteği
 • 500 TL Google Adwords Reklamı
 • Hediye Google SEO Analiz Raporu veya Google SEO Konum Değişimi Anlık SMS Raporlama Hizmeti
Açıklama:

Sodexo Müşterileri ve Üye İş Yerleri’ne özel Google Adwords Reklam başlangıç paketi 650 TL yerine sadece 450 TL.

Paket kapsamında Google Reklamı ile beraber; web sitenizin 50+ sayfadan oluşan kapsamlı Google SEO Analiz raporu veya web sitenizin anahtar kelimeniz ile Google SEO konumunun anlık değişimini otomatik SMS ile raporlayan servis hizmetlerinden birisi hediye olarak sunulmaktadır.

Paket alımını takip eden 1-2 iş günü içinde; hesap uzmanlarımız, web sitenize ve dijital hedeflerinize en uygun Google Adwords reklam planlamasını tamamlar.

İRP TechPanel teknolojisiyle Google Reklamları için harcadığınız maliyetleriniz kontrol edilir ve kazanımlarınız anlık olarak raporlanır. Paket kapsamındaki 500 TL ilk bütçeniz ile reklamlarınızın yayını başlatılır. Bütçeniz sonlandığında Google reklamlarınızın duraksamadan aynı dönüşümler ile devam etmesi için yeni ek bütçe alımlarını panelinizden gerçekleştirebilir ve müşteri kazanmaya devam edebilirsiniz.

Kampanya 2 Kurumsal Web Tasarım Hediyeli Google Adwords Paketi
 • Kampanya Fiyatı: 5000 TL
 • Tecrübeli Uzman Desteği
 • 5.000 TL Google Adwords Reklamı
 • %60 İndirim ile Kurumsal Web Tasarım
Açıklama:

Hesap uzmanlarımız web sitenize ve dijital hedefinize en uygun Google Adwords reklam planlamasını 1-2 iş günü içinde tamamlar. Paket kapsamındaki 5.000 TL bütçeniz ile reklamlarınızın yayını başlatılır. Bütçe yayın süresi dijital hedefler ve performans doğrultusunda sizinle birlikte belirlenir. İRP TechPanel teknolojisiyle Google Reklamları için harcadığınız maliyetleriniz kontrol edilir ve kazanımlarınız anlık olarak raporlanır.

İlk 30 gün içinde mevcut bütçenize 5.000 TL yeni ek bütçe satın almanız durumunda Kurumsal Web Tasarım hizmeti %60 indirim yerine ücretsiz sunulacaktır. İhtiyacınıza uygun kurumsal web tasarım paketi detaylarına çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Kurumsal Web Tasarım indirim hakkı paket aktivasyon tarihinden itibaren ilk 30 gün içinde kullanılmalıdır. Kampanya kapsamında alınan Google Adwords bütçeleri ilk 90 gün içerisinde kullanılmalıdır, kullanılmaması durumunda kalan bütçe bir sonraki döneme devretmez.

Kampanya koşulları:
 • 1. Kampanya 31 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerlidir.
 • 2. Kampanya kapsamındaki ürünler ile ilgili bilgi almak için kampanya kodunuzu söyleyerek 444 75 56 numaralı telefonu arayabilir veya https://www.internetreklampaketi.com/iletisim adresinden kampanya bilgi talebinizi iletebilirsiniz.
 • 3. Kampanyadan yararlanmak için https://www.internetreklampaketi.com/sodexo-club-kampanya adresinden kampanyalı paket sunulan kod kullanılarak online satın alınmalıdır. Sipariş tamamlandıktan sonra İRP hesap uzmanları 1 iş günü içinde dönüş yapacaktır.
 • 4. Kampanya kodu girildikten sonra 24 saat içerisinde sipariş ödemesi tamamlanmalıdır.
 • 5. Kampanyadan sadece Sodexo Müşterileri ve Üye İş Yerleri faydalanabilir.
 • 6. Kampanya kapsamındaki indirim tutarları ilk paket alımı için geçerlidir.
 • 7. Kampanyadan 1 müşteri/1 üye iş yeri maksimum 1 kez faydalanabilecektir.
 • 8. Bu kampanya başka kampanya ve/veya indirim koduyla birleştirilemez.
 • 9. Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş. ve İRP kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
seperator
Başvuru Formu

Sodexo Club Kampanyası

Kampanyalı siparişinizin aktivasyonu için kodunuz girildikten sonraki 24 saat içinde ödemesinin tamamlanması gerekmektedir.
seperator
%100 Müşteri Memnuniyeti
Koşulsuz Ödeme İadesi

%100 Müşteri Memnuniyeti

Endüstride lider optimizasyon araçlarını kullanıyoruz. Google Reklam tekliflerinizi her 30 dakikada bir anlık verileriniz ile optimize ediyoruz. Üstelik Mobil tekliflerinizi sadece mobil siparişlere özel optimize ederek. Daha iyi performans sunamazsak ödemenizi koşulsuz iade ediyoruz.

seperator
Neden İRP
En iyi olanı yapma tutkusu olan yaratıcı bir ekibiz
En İyi Teknoloji
Tekliflerinizi anlık verileriniz ile her 30 dakikada bir en iyi algoritmalarla optimize ederiz.En Yeni Uygulamalar
Endüstrideki yeni uygulamaları sürekli takip ediyor ve kullanımınıza sunuyoruz.Tek Panel Gücü
Online fabrikanızın büyümesini hedefleyen tüm hizmetleri tek panelden yönetin.


Ara: 4447556,RKLM Beni Ara