Messenger'e Eklenilen Güncel Filtre ve Efekt Uygulamaları

Daha önceleri İnstagram üzerine eklediği renkli  Snapchat uygulamalarını, şimdilerde yavaş yavaş hızlı mesajlaşma uygulaması olan Messenger üzerinde kullanıcılarına sunmaya çalışıyor. Snapchat'ta gözünüze çarpan renkli ve küçük özellikler, artık Messenger üzerinden kullanıcılarına ulaşıyor. Eğlenceli ve keyif dolu anlara şahit olabileceğiniz filtre ve efekt uygulamaları ile siz de tanışabilirsiniz. Güçlü kamera efektleri sayesinde Messenger hesabınızı artık daha renkli ve hareketli bir hale getirebilirsiniz.

Messenger'ı Görselleştiren Efekt ve Filtreler

En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması Messenger üzerinden her gün yaklaşık olarak 2,5 milyonun üzerinde emoji, video ve fotoğraf gönderimi yapılıyor. Üstelik Türkçe destekli olan efekt detayları, hem kendinizin hem de sevdiklerinizin ve arkadaşlarınızın eğlenmesine yardımcı oluyor.  Messenger'de konuşurken kullanabileceğiniz özel filtreler arasında 3 boyutlu çizimlere ve dev görsellere yer veriliyor.

Efektler ve görsel filtreler, Snapchat ve İnstagram uygulamalarında yer alan eklentilere benziyor. Gerek İOS gerekse Android kullanıcıları için gelen güncelleme ile birlikte özellikle selfie tutkunları daha fazla sevineceğe benziyor. Sade tasarımlı arayüzü sayesinde beğeni toplayan Messenger, yeni kamera eklentisi ile güncel yenilikleri arasına bambaşka bir boyut kazandırmış eklemiş oluyor. Şuanlık sadece belirli bir kullanıcı kitlesinin kullanabildiği teknolojik özellikleri bir süre sonra yenilenen güncel  eklemelerle, tüm Messenger tutkunları kullanabilecek. Eğlencenize eğlence katacak ve görsel şovlar eşliğinde konuşma yapmanızı sağlayacak Messenger uygulaması ile tanışmak için sadece hesabınızı son sürüme güncellemeniz yeterli olacaktır.

 

Yorumlar

Yorumunuzu bırakın

Beğen Başlangıç Paketi

7500 TL

Tebrikler
Sipariş Açıldı

Siparişi Tamamla

Teşekkürler, hesap uzmanımız 1 iş günü içerisinde sizi arayacak.
  • Demografi Optimizasyonu
  • Sitenize Uygun Diğer Öneriler
  • Hediye Google SEO Raporu
  • Hediye İRP T-Shirt
  • 200 TL Hediye TechPanel Aktivasyon
  •  
Rss
Ara: 4447556,RKLM Beni Ara